MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13163291
nr 1316 3291
Byrå
Sent 1800-tal, Bemålad. Bredd: 107, djup: 43 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:26:25
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr